O nas

 

Jesteśmy firmą zajmującą się automatyzacją i robotyzacją w wielu branżach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, integracji systemów automatyki jak i we wdrożeniach szerokich projektów.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, produkcji opartej na robotach lub paletyzacji bez udziału operatora? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i po wnikliwej analizie znajdą rozwiązanie dla Twoich problemów i potrzeb.

Razem z K2ROBOTS wprowadzisz swoją firmę na wyższy poziom. Osiągaj szczyty i bądź dalej niż konkurencja. Doświadczenie, precyzja i otwartość a przy tym ambicja i zaangażowanie to nasze zasady.

Nasza misja

Automaty i roboty nie są już wizją przyszłości, ale realnie kształtują pracę w wielu firmach na całym świecie. Usprawnienie produkcji, przyspieszenie i zautomatyzowanie procesów to niewątpliwie wielkie korzyści dla każdej firmy.

Naszą misją jest wdrażanie projektów, które pomogą naszym klientom w osiąganiu najwyższych szczytów biznesowych poprzez robotyzację, automatyzację i unowocześnianie swoich firm.

Nasza oferta jest bardzo szeroka, jednak najważniejsze dla nas jest indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Razem z K2ROBOTS wprowadzisz swoją firmę na wyższy poziom. Osiągaj szczyty i bądź dalej niż konkurencja.

Doświadczenie, precyzja i otwartość a przy tym ambicja i zaangażowanie to nasze zasady.

K2ROBOTS sp. z o.o. ul. Legionów 83a,
43-502 Czechowice - Dziedzice
Telefon: +48 600 010 754
E-mail: biuro@k2-robots.com
NIP: 6521750149 REGON: 520870201